סקס עם נערות ליווי במרכז תל אביב

מה יקרה אם לא יהיו נערות ליווי בארץ?

בואו נקח מצב חריג ובעייתי, ונקצין אותו במקצת. כולנו יודעים שהשיטה בה פועלות חברות שירותי ליוי היום, היא לא מושלמת. אנחנו רוצים שיהיו שינויים לטובה, שהממשלה תכיר במקצוע הזה, כך יוכלו לעבוד בו בשלום ובכבוד, וכך גם המדינה תרוויח (על ידי מסים ועל ידי כמות שוטרים פנויים גדולה), נערות ליווי ירוויחו (על ידי כבוד, עבודה מסודרת, תשלומים מסודרים ותנאים סוציאליים), והבעלים של המקום ואתם תרוויחו (הכל יהיה חוקי). עד אותו הרגע, יש בעייתיות. אבל מה היה קורה אם היו מוציאים
הזמנת ליווי בתל אביב מהחוק? כנראה שהיה הרבה מאוד בלאגן.

אחרי סגירת שירותי ליווי יתחיל המבול

מכיוון שנכון להיום, גברים רבים יכולים להוציא את התסכול על האשה או המחסור בסקס על ידי הליכה לחברת שירותי ליוו, הכל בסדר. אבל ביום שהם לא יוכלו, אנחנו נראה הרבה יותר אלימות במועדונים ובפאבים. שרותי ליווי הם הרבה יותר מרק סקס, הם דרך של גברים להרגע. שרותי ליוי מרגיעים ומנקים את הראש, עוזרים לשכוח מהמציאות היום יומית הקשה שקיימת בארץ, ושולחת אתכם למנוחה ופינוק של כמה זמן.
נערות ליווי סקסיות איכותיות יודעות איך לגרום לך לשכוח מהצרות ולהתרכז קצת רק במה שקורה באותו הרגע, שלא בשונה מפסיכולוג – רק הרבה יותר כיף. אין חרדות, יש רוגע ושלווה.

ללא נערות ליווי המשטרה תקרוס

נכון להיום המשטרה גם ככה לא מפריעה לתחום במיוחד, אז למה להשאיר אותו מחוץ לחוק? נערות ליווי בתל אביב רבות רק מחכות ליום שזה יהיה חוקי כדי להתוודות ולשלם מסים, כדי לשתף את העולם. נערות ליווי לא רוצות להיות עברייניות, בדיוק כמוכם, אבל את המקצוע שהן בחרו עם התנאים שהן בחרו עשו לא חוקי. וזה לא מקצוע חדש – הוא העתיק בעולם, וקיים בכל מקום אחר בעולם. ליוי זה לא דבר חדש, ואם חושבים על שרותי ליווי כתחום שדורש אכיפה, אז אין ספק שכל הקדושים מהתנ"ך וכל קרובי המשפחה הרחוקים שלכם היו עבריינים, ובעצם כולנו כאלה אוהבים סרטי סקס. כי מה ההבדל אם משלמים במזומן או בטובות אחרות?