הטיול שהתבטל


שכבנו על הספה,כאשר כל אחד מאיתנו שקועה בדברים שלו, אני קוראת ספר ואתה רואה סרט. המזג אביר בחוץ מושלם, אני רוצה לצאת לטייל.

-"אבי,אולי נצאה? המזג אביר בחוץ מעולה"

"אמרת משהו,חמודה?"

-"כן, שאנחנו צריכים לצאת יותר. אנחנו תמיד יושבים בבית"

-"אולי יותר מאוחר, אני רוצה לסיים את הסרט"

-"לא, עכשיו" -סרגתי את המחשב הנייד שלו ,לקחתי אותו ויצאתי מהחדר.

-"מה את עושה? תחזירי" -הוא התעצבן

-"אני יחזיר אם תבטיח לי שאנחנו יוצאים לטייל"

-"רק אחרי שאני מסיים"

-"עוד ניראה!"- אמרתי לו בזמן שאני נועלת את הנייד שלו בארון. את המפתח סגרתי בתוך היד שלי.

-"טוב, את אשמה בעצמך" -הוא חייך בצורה אכזרית ותפס את היד שלי -"מה אני הולך לעשות איתך? על ההתנהגות שלך אני חייב להעניש אותך."

הוא סיבב אותי עם הגב אליו והתחיל לנשק ולנושך את הגב שלי. עם יד אחד הוא החזיק את היד שלי מאחורה ועם יד שניה הוא ליטף את השדיים שלי.

-"אני מציע לעבור לחדר שינה" – אבי לחש לי לאוזן

כשנכנסנו לחדר שינה הוא דחף אותי למיטה ובעצמו הציע אזיקים.

-"אני הולך להעניש אותך בגלל התנהגות שלך. אבל אני מקווה שתהיה ילדה טובה ותעשי מה שאני אומר לך. אם תעשי הכל כמו שאני אומר,אולי אני גם אפנק אותך."

כמובן שהסכמתי

-"על הברכיים ,ידיים מאחורה" -הוא אמר לי

עשיתי מה שהוא ביקש ,הוא קשר את הידיים שלי עם אזיקים. אז הוא התחיל לפתוח את המכנסיים שלו, די מהר הוא היה ערום, הזין שלו כבר עמד. הוא הרים את הראש שלי , פתחתי את הפה ,הוא הכניס את הזין שלו לכל האורך. קיבלתי את התנאים שלו לכן התחלתי למצוץ. הוא זיין אותי לתוך הפה בקצב שלו ,כאשר הוא מחזיק אותי בשיער. הוא הוציא את הזין שלו , העביר איתו על השפתיים ואז קיבלתי סטירה קלה.

-"תלקקי"

עברתי עם הלשון לכל האורך ואז ליקקתי גם את האשכים שלו. הוא הוציא גניחה, תפס אותי בשערות ושוב הכניס את הזין עמוק לתוך הפה שלי. הוא התחיל לזיין אותי בקצב מהיר, היה לי קשה לנשום, הפנים שלי היו אומות מה סטירות והכוס שלי היה רטוב מכל זה. הוא עשה עוד כמה תנועות והרגשתי זרע בתוך הפה שלי. בלעתי הכל.

-"כל הכבוד,עכשיו אני יגרום לך להרגיש טוב. תשכבי על הגב"

הוא סגר את אזיקים מקדימה הפעם. הוא התחיל לנשוך ולנשק את הפטמות שלי. עם הנשיקות שלו הוא ירד יותר למטה.

-"אני רואה שאת כבר רטובה" – אבי חייך, הוא העביר על הכוס עם האצבעות ואז נתן סטירה.

-"אני יודע שאת אוהבת את זה"

הוא המשיך ללטף את הכוס שלי עם היד ואז הלשון שלו נכנס לפעולה. הוא הכניס שתי אצבעות בפנים והתחיל לזיין אותי במהירות. הגניחות שלי אמרו לו כאשר האורגזמה שלי הייתה מתקרבת ואבי היה עוצר כדי להחזיק אותי על הקצה. אחרי כמה דקות ,הוא שוב פעם עצר ואז החליף את האצבעות בזין שלו. לא יכולתי כבר לחזיק וגמרתי.

אבי לא היה מוכן לעצור

-"תסתובבי ותעמדי על ארבע"

עשיתי כמו שהוא ביקש ,הוא לקח חומר סיכה מהשולחן והרגשתי את האצבעות שלו על פי הטבעת. ידעתי מה הוא רוצה וזה חרמן אותי עוד יותר. הוא התחיל להכניס את הזין שלו וזה גרם לי לגנוח חזק.

-"הכל בסדר?"

-"כן, הכל מצוין, רק על תעצור"

-"בסדר,חמודה" – הוא הכניס את הזין לכל האורך והתחיל לזיין אותי באיטיות

-"על תרחם עלי" -אמרתי לו

-"את ביקשת"

הוא הגביר את הקצב, את הגניחות שלי כבר שמעו כל השכנים אבל לא היה אכפת לי. אחרי כמה דקות הרגשתי את הזרע שלו נשפך בפנים. הוא עשה עוד כמה תנועות ונפלי לידי בלי כוחות.

הוא חייך ושאל אותי

-"נו את עדיין רוצה לטייל?"

-"לא, לא עכשיו"

לא היה לי כוח לקום מהמיטה.