צמא

המפגש הזה של חברות כבר התעכב, היינו שלוש, ושתיים היו נשואות, רק אני הייתי גרושה. תחת היין נושא השיחות התפשט בצורה חלקה למין, הסתכלתי על שני החברות שלי ותמהתי, כי היה זמן שהייתי בדיוק כמוהם, הייתי מרוצה מהחיים שלי, ועכשיו אני מבינה שיש עוד חיים הרבה יותר בהירים ,אבל להסביר את זה לחברות שלי עכשיו זה היה חסר טעם.

רציתי סקס משוגע ומטורף, ולא משנה מה יקרה אחרי זה, רציתי גניחות, חדירות על סף כאב. אבל לצערי, זרקתי את המאהב האחרון שלי ולא מצאתי חדש. הסתכלתי סביב במסעדה שבה ישבנו, וראיתי גבר אחד שהיה לבד, לא היה אכפת לי איך הוא נראה, לא משנה איך קוראים לו, אם הוא היה נשוי, חשוב היה שהוא גבר וזה אומר שיש לו זין.

החברות שלי הלכו יחד לשירותים, ואני לקחתי את ההזדמנות הזאת כדי לכתוב על המפית את מספר הטלפון שלי והנחתי אותה על השולחן של אותו גבר כאשר אני לוחשת לו לאוזן "עשר דקות" הלכתי לשירותים ואמרתי שלום לחברות, הסברתי להם שאני לא מרגישה טוב, עזבתי אותם. יצאתי לרחוב,הדלקתי סיגריה וחיכתה, הוא הופיע לפני הזמן, בלי לומר מילה, נופפתי למונית הסמוכה, שהגיעה כמעט מיד. ישבתי ליד המושב האחורי עם בחור זר, אמרתי לנהג את הכתובת שלי, זה לא היה רחוק, וכל הדרך היד שלי שכבה על הזין של אותו בחור, שעמד מתחת לבד הדק של מכנסיים.

לחצתי את הפין של מישהו זר והייתי רטובה, לא היה אכפת לי מה הבחור הזה והנהג מונית יחשבו עלי. הגענו במהירות אל הבית , שילמתי וקפצתי מהמכונית, סחבתי את הקורבן חסר מזל לתוך הדירה. ברגע שנכנסתי לדירה, ממש התנפלתי עליו, פתחתי את הרוכסן שלו, הסרתי את החגורה, את המכנסיים שלו, הנשימה שלי נעצרה לרגע ,הוא ממש לא אכזב אותי, הצמדתי את שפתי לזין הנחשק הזה.

מצצתי אותו כמו רעבה, כשידי אוחזת בביצים שלו, והוא פשוט עמד שם, כאילו לא קורה כלום, זה היה נדמה לי שאני יכולה לגמור רק מהמציצה הבלתי צפויה הזאת. כעבור זמן מה המצב השתנה , היד שלו נשכבה על עורפי והוליכה את התנועות שלי, לפעמים בן היו כה שתלטניות עד שבלעתי עמוק מאוד, נשימתי נשנקה, אבל המשכתי לזוז. אז הוא הרים אותי והפנה אל הקיר, בלי לומר מילה הוא פשוט הרים את החצאית שלי הזיז את התחתונים לצד, כנראה, זה בדיוק מה שחלמתי עליו בלי שום משחק מקדים מיוחד כשאני רוצה, ולא כשרוצים אותי.

הוא היה מלביש אותי על הזין שלו הממש לא קטן שלי בכל הכוח, כאב קל התערבב עם תשוקה מטורפת.

ידיים חזקות התיישבו על הכתפיים שלי, הם גרמו לי לעקל את הגב שלי ולקבל את הזין כמה שיותר עמוק, הייתי זזה לפי הקצב של תנועותיו. אני בטוחה שגנחתי, כך שמעו כל השכנים. לא היו מחשבות כלל חוץ הזין המפנק בטירוף. הייתי רטובה כמעט עד הברכיים,המיצים זרמו ממני, אני לא זוכרת כמה אורגזמות חוויתי.

האז הזין שלו עוזב את הכוס, הוא מושך אותי ומשיב אותי על הברכיים. אני כמעט בלי כוחות, הזין מול הפנים שלי. כמה תנועות עם היד וזרע חם נשפך על הפנים שלי. אני סוגרת את העיניים מעייפות, אז אחרי כמה דקות אני שומעת שהדלת נסגרת. הבחור הזר שלי עוזב, ככה נגמר המפגש האינטימי הלא מתוכנן שלי.