זונה האישית שלי

הסיפור הזה הוא לא פנטזיה, זה החיים שלי היום. קוראים לי מעיין, אני בת 21 ואני מספיק מבוגרת כדי לדעת שאני לסבית. אני בחורה סקסית, עם שיער שטני וגוף מהמם. המיניות שלי לא קשורה עם איזה בעיה פסיכולוגית מילדות, אני פשוט אוהבת לזיין בנות. כרגע יש לי חברה קבועה ואני רוצה לספר עליה.

הבלונדינית החמודה הזאת עם עיניים כחולות ושפתיים חושנית זונה אמיתית במיטה. כאשר נפגשנו בפעם הראשונה לא הבנתי את זה ישירות. יום אחד נפגשנו איתה בדירה דיסקרטית והיא הגיעה לפגישה עם שקית שחורה גדולה.

"מה זה חמודה?" – שאלתי אותה

"זה מתנה לעיניים שלך ולגוף שלי…" – היא ענתה עם חיוך -"תסגרי את העיניים ותסתובבי"

חשבתי שהיא רכשה לבוש סקסי חדש לכן בשמחה זרמתי איתה. אחרי בערך 20 דקות נמאס לי לעמוד ככה עם עיניים סגורות ועם מילים "נו כמה אפשר?" – הסתובבתי חזרה. מה שראיתי שם גרם לי להירטב תוך שניה וכמעט נפלתי כי הרגליים הפסיקו להקשיב לי. היא שכבה על המיטה, בלי תחתונים ועם דילדו ענק בכל יד שלה. הכוס שלה היה מגולח היטב ודגדגן שלה פשוט דרש ליטוף או ליקוק.

"אני כבר לא מספיקה לך יקירי?" -שמעתי את הקול שלי ובלי לחכות לתשובה שלה התנפלתי עליה. אני נישקתי את הכוס שלה, ליקקתי את הדגדגן, הצעקה ותפסה אותי על הצוואר, משכה אותי צמוד אליה. ואז היא פשוט נעצרה ולחשה לי לאוזן.

-"את רואה את היפה הזה? אני רוצה שתזייני אותי איתו"

ה-"יפה" – היה דילדו ענקי בערך 20 ס"מ באורך ובעובי של 4.5. הוא היה מאוד דומה לזין אמיתי. מרחתי חמר סיכה עליו ודחפתי בכוח לתוך הכוס הרטוב שלה. מאוד קשה לי לתאר את התגובה שלה, תנועות הגוף שלה, הקולות שהיא הוציאה, צלילים של הכוס שלה,צעקות מהסוג:

"תקרעי אותי, תקרעי את הכוס שלי!"

היא צרחה על כל הדירה, מה שהדליק את האש של התשוקה שלי וגירה את הפנטזיה שלי. הרגלים שלה כבר היו רטובות מהמיצים שלה והיא הייתה בשמיים. הרגשתי שהיא רוצה יותר הצעתי לה לעמוד על ארבע כי ידעתי שככה אני יכולה להכניס יותר עמוק. ברגע שהיא קמה בתנוחה הרצויה ראיתי בקצה העין שהיא מחפשת את הדילדו השני…