במוסך

הכל התחיל מתקלה ברכב שלי, בעלי לקח אותה למוסף. כאשר הגיעה הזמן לאסוף את הרכב בעלי היה עסוק ואני נאלצתי לנסוע לשם בעצמי. המוסך היה בקצה של העיר וכפי שהיה ניראה היה כבר בתהליכי סגירה. נכנסתי לשם ולא ראיתי אף אחד. התחלתי לחפש ואז שמעתי ראש של המים. נכנסתי בפנים וראיתי גבר עומד במקלחת. פתאום הוא הסתובב וראיתי דבר הבאה – הוא עשה ביד עם סבון.  כנראה חרמן ואין לו מספיק כסך לנערת ליווי איכותית.אלוהים! זין כזה גדול לא ראיתי בחיים שלי, הוא בטוח היה הרבה יותר מ- 20 ס"מ.

התגובה הראשונה שלי הייתה להכניס את הידיים מתחת לחצאית ולתפוס את כוס שלי עם היד. הבנתי שאני רוצה סקס איתי, שהו יזיין אותי עם זין הענק שלו, אבל הייתי חייבת לחזור למוסך. כאשר חזרתי לרכבים פשות עבדתי את שליטה. התקרבתי לדלתות האוטומטיות ולחצתי על כפתור הסגירה.

-"היי, אתה כבר סוגר?" – שמעתי ממסדרון ולאולם יצאה אותו גבר בעל זין ענק. זה היה בחור צעיר עוטף במגבת ובכפכפים. בלי להבין מה קורה הוא הסתכל עלי. – "גברת, המוסף סוגר…."

התקרבתי אליו ומשכתי את המגבת "אלוהים" – לחשתי לעצמי ולקחתי את הזין שלו ביד. התיישבתי לקחתי את הזין שלו בתוך הפה. הזין שלו ישר התרומם, קמתי חזרה

"תזיין אותי חזק, כמו זונת רחוב" – אמרתי לו והורדתי את החולצה שלי.

הפעם היה תורו להיות בשוק, כי עמדה מולו בחורה כוסית עם שדיים גדולים שכבר הייתה מוכנה לסקס. הוא ישר תפס את השדיים מתחת לחזייה.

-"הוא נפתח מקדימה" – אמרתי לו ושדיים שלי קפצו לתוך הידיים שלו. הוא מחץ אותה כמה דקות וזה חרמן אותי נורא. כל כך שהורדתי את החצית שלי ונשכבתי על מכסה מנוע.

-"תזיין אותי!"

הוא ממש לא היה ביישן, קרע את התחתונים שלי והכניס את הזין בכל כוח. צרחתי כמו משגעת מכאב והנאה. הוא זיין אותי כמו מכונה, הרגשתי שהוא ממלא אותי לגמרי.

-"כן, זיין אותי, זיין!"

-"שרמוטה" – הוא צרח בתשובה ונתן לי סטירה עלה תחת – "אני יזיין אותך ככה שתזכרי את זה לכל החיים"

כמה דקות אחרי זה הוא גמר לתוך הכוס שלי, אבל אני רציתי עוד. כאשר הוא הוציא את הזין מהכוס שלי, ישר הכנסתי אותו לפה. כאן הרגשתי ידיים של מישהו נוחתים על התחת שלי. הסתובבתי:

-"אתם שנים?" – עמד שם בחור נוסף, הוא כבר הספיק להוריד את הבגדים שלו והיה ערום, רק הידיים שלו עדיין היו בשמן. הוא דחף אותי ואהבתי את זה.

-"תזיינו אותי שניכם" – והמשכתי למצוץ לראשון.

אז השני הכניס את הזין לתוף כוס שלי וישר הוציא. הוא היה מכוסה בזרע ואז הוא ישר הכניס אותו לתחת שלי.

-"כן, אני רוצה להרגיש זין גדול בתחת שלי" – הוא תפס אותי בשדיים והתחיל לזיין אותי בכל הכוח. הזין של הראשון עדיין היה בפה שלי. סקס כזה נמשך בערך 15 דקות, אחרי זה בלי כוחות ירדתי לרצפה של המוסך ושכבתי שם עוד עשר דקות. והם…הם עמדו דיברו על מה שקרה ועישנו.