זוג, שלישיה, לסביות

הייתי בת 18 כאשר שברו לי את הלב בפעם הראשונה. אחרי שסבלתי מספיק החלטתי לא להיכנס לזוגיות. כמובן שלא הייתי מוכנה לסרב לגוף שלי בסקס, במיוחד לא בגיל כזה. ככה הכרתי את יניב. סקס זה כל מה שרציתי ממנו וזה היה הדדי. היה לו פטיש קטן – הוא אהב לצלם אותי, ערומה או בלבני נשים, אבל במיוחד כאשר הייתי מאוננת. סקס אחרי צילומים כאלה היה מדהים. 
ניסינו הרבה דברים בסקס ורצינו לגוון את הדברים ואז במפגש אינטימי אחד שלנו הוא הציעה לי להצטלם עם בחורה נוספת. אמרתי לו שאני אחשוב על זה. כבר בבית, בזמן שחשבתי על הצעה שלו, הדמיון שלי השתגעה. בחיים לא היה לי סקס עם בחורה אחרת וככל שחשבתי על זה יותר, ככה זה היה מחרמן אותי יותר. התקשרתי אליו למחרת ואמרתי שאני רוצה לנסות.
יניב מצאה לנו דירה דיסקרטית ולקח את שנינו לשם. קראו לה מילנה, היא הייתה ממש יפה. שיער שחור, עיניים כחולות, גוף מצויין ומבט של שרמוטה. אי אפשר לא לרצות בחורה כזאת,תמיד רציתי לפגוש אחת מנערות ליווי וי אי פי גיישה. שתינו יין ודיברנו על כל מיני שטויות. כאשר סיימנו בקבוק לשניים, יניב היה עם רכב, הרגשתי שהראש שלי מסתובב. אז מילנה התקרבה אלי והתחילה לנשק אותי. השפתיים שלה היו מתוקות כמו דבש ולא רציתי להפסיק את הנשיקה הזאת. אבל היא עשתה את זה והתחילה לנשק את הצוואר שלי. במקביל היא התחילה להוריד את השמלה שלי. אני התחלתי לפתוח את הכפתורים על החולצה שלה. היא לבשה חזייה לבנה והשיזוף שלה היה מושלם. 
כאשר נשרנו ערומות, החלטנו לעבור לג'קוזי. שם המשכנו את המשחקים שלנו. התנשקנו, היא ליקקה את השדיים שלי והאצבעות שלה כבר היו על הכוס שלי. זה הרגיש שיש לה יותר ניסיון ממני, לכן היא לקחה את כל העניינים לידיים שלה. האצבעות שלה כבר שיחקו עם הדגדגן שלי והיא עשתה את זה ככה כמו שאף גבר בחיים לא היה מצליח לעשות. 
אחרי שהיא הרגישה שהיא שיחקה מספיק האצבעות שלה נכנסו בפנים. הוצאתי את הגניחה הראשונה שלי. היא זיינה אותי עם האצבעות והיא הייתה משנה את הקצב שלה כל פעם. לפעמים היא הייתה מזיינת אותי במהירות, לפעמים היא הייתה כמעט עוצרת. שכחתי לגמרי מיניב שהיה מצלם את כל המשחק שלנו. 
"אני רוצה לנשק אותה" – היא לחשה לי לאוזן -"נעבור למטה?"
בלי לענות פשוט עשיתי את מה שהיא ביקשה. איך יכולתי להגיד לא לבחורה מפתה כל כך, אבל ליניב היה רעיון אחר. הוא הציעה לנו להמשיך במקלחת ואהבנו את הרעיון שלו. נישקתי אותה, אז לקחתי סבון נוזלי והתחלתי למרוח אותו אל הגוף שלה. התחלתי מהכתפיים שלה, עברתי לידיים ומשם לשדיים שלה. נצמדתי אליה והתחלתי ללטף את הגב שלה, משם גלשתי למטה אל הטוסיק המדהים שלה ומחצתי אותו חזק. ראיתי שהיא אוהבת כל רגע, אבל היא עצרה הכל. היא סיבבה אותי עם הגב אליה והתחילה למרוח את הסבון לתוך השדיים שלי. באותו הזמן היא נישקה את הצוואר שלי ולפעמים ליקקה את האוזן. היד שלה גלשה למטה הבעירה אש של תשוקה בתוכי. אז היא קיפלה אותי קדימה והמשיכה על טוסיק שלה ועל הרגליים. 
היה לי קשה מאוד להחזיק את עצמי בידיים, כי באותו הרגע רציתי שהדיים שלה יהיו במקום אחר לגמרי. היא הרגישה את זה והמשיכה למחוץ את התחת שלי בלי להכניס את הידיים למקומות אחרים. כל זה גרם לי לרצות אותה עוד יותר. אז לקחתי את היד שלה והצמדתי אותה לדגדגן. היא התחילה לשחק איתו בעדינות. הייתי מוכנה לתת הכל כדי שזה לא יגמר.  אז היא הכניסה את האצבעות שלה לתוך החור והתחילה לזיין אותי איתם. היד השניה שלה שיחקה עם הדגדגן. סגרתי את העיניים והרגשתי את עצמי בעננים. היא עשתה הכל כל כך בעדינות שהאורגזמות שלי באו אחת אחרי השניה. 
זה היה המפגש האינטימי האחרון שלנו עם יניב, אבל היחסים שלנו עם מילנה זה כבר סיפור אחר.