סקס בסאונה

אני ואתה בסאונה בזמן מפגש אינטימי. אני עומדת מולך, הרגליים שלי סגורות ואני בטוחה שהירכיים שלי מחרנות אותך. חם, הגופים שלנו מזיעיים. אתה מתקרב אלי ומנשק חזק בזמן שאתה מחבק אותי. אני פותח את הרגליים ומחבקת את הצוואר שלך. הנשיקה שלנו לא נגמרת, אבל בשבילנו זה הרגיש כמו רגע אחד קצר. הזין הגדול שלך מחליק בין הרגליים שלי. אתה תופס  את התחת שלי ומעסה אותו בכוח. הפטמות שלי כבר עומדות ומשפשפות על החזה שלך.  אני מוחצת את הזין שלך עם היריכיים. כוס שלי כבר נוזל, זה מאוד מענג. אתה שוב פעם מחבק אותי והנשיקה שלנו לא מפסיקה.  
אתה מסובב אותי עם הגב אליך ואני מרגישה את הזין על הטוסיק שלי ומהר מאוד מוצא דרך בין הרגליים. אני בטוחה שאתה נהנה מהמראה של התחת המדהים שלי. אתה שם יד על הבטן שלי ומצמיד את הזין לכוס שלי. אני סוגרת את העיניים ומתחילה למחוץ את השדיים שלי. הזין שלך מחליק לתוך הכוס שלי. אז אתה תופס את השדיים וממשיך לזיין אותי חזק.
אחרי זה אני נשכבת על הספה, אני נשכב עליי ומנשק אותי. אתה יורד יותר למטה. מנשק את הצוואר שלי, אז אתה יורד אל השדיים שלי. אני גונחת חזק. אתה ממשיך אל הבטן ואז הנשיקות עוברות אל הכוס. אני כל כך חרמנית שהכוס שלי רטוב ביותר. אתה מלקק אותי קצת ואז אתה מתחיל לשחק עם ראש זין בין השפתיים שלי. 
אחרי זה אתה נשכב על הגב ואני מתיישבת עליך. אבל לא מכניסה עדיין את הזין בפנים. אני חוסמת אותו בין הבטן שלך והכוס שלי. אני מתחילה להחליק על הבטון. זה כל כך מענג. אתה תופס את השדיים שלי ולוחש לי שהגוף שלי סקסי ביותר. אז אתה שם אותי על ארבע ומזיין אותי חזק, בכל הכוח, כל כך חזק שתוך כמה דקות אני מתחילה לגמור. השרירים בתוך הכוס שלי מתכווצים וזה גורם גם לך לגמור. אתה ממלא את החור שלי בזרע.